بازی فکری گروهی دست چین ۴نفره

تقویت حافظه آنی

از {{model.count}}
48,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بازی فکری گروهی دست چین۴ نفره باعث می شود تقویت حافظه آنی ، تقویت حافظه دیداری ، افزایش سرعت عمل ، افزایش سرعت  واکنش و عکس العمل ، می شود همچنین  بالا رفتن قدرت تمرکز از مهمترین مواردی است که از  بازی با این محصول به آن خواهیم رسید. در واقع بازی دست چین سرعت عمل و  توانایی های شما را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

بازی دست چین از یک سری کارت، که در هر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه بر کارتها ۲۰ عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم وجود دارد. به هر نفر ۵ لیوان با رنگ‌های مختلف داده، و کارت‌ها را در یک دسته به پشت، وسط می‌گذاریم. زنگ هم جایی قرار می‌گیرد که در دسترس همه باشد. هر بار یک کارت رو می‌شود و بازیکنان باید به سرعت لیوان‌ها را بر اساس الگوی نشان داده شده در کارت بچینند.در واقع فرد با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک، ۵ لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچیند.
و این نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریع دارد. هرچه سرعت عمل شما دراین کار بیشتر باشد موفق تر خواهید بود. هر بازیکنی که بتواند زودتر لیوانهای خود را به طور صحیح بچیند زنگ را به صدا در می آورد. در پایان برنده بازی کسی است که کارتهای بیشتر را از آن خود کرده باشد . کودکان با انجام این بازی سرعت واکنش دیداری خود را افزایش داده و همچنین چون علاوه بر دیدن می بایستی که لیوانها را بچینند می بایستی دست ورزی قوی  هم داشته باشند .
بازیکن در لحظاتی که این بازی را انجام میدهد باید کاملا متمرکز باشد و به همین دلیل این بازی به تمرکز بالایی نیاز دارد. تقویت حافظه آنی ، تقویت حافظه دیداری ، افزایش سرعت عمل ، افزایش سرعت  واکنش و عکس العمل ، و بالا رفتن قدرت تمرکز از مهمترین مواردی است که از  بازی با این محصول به آن خواهیم رسید. در واقع بازی دست چین سرعت عمل و توانایی های شما را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. کودکان و نوجوانان با انجام این بازی و سرگرمی اعتماد به نفس خود را افزایش داده و علاوه بر تقویت تمرکز. بر روی هیجانات خود نیز کنترل بیشتری خواهند داشت.
بروشور قانون بازی که در داخل بازی موجود می باشد سایر اطلاعات مربوط به بازی را برای شما شرح داده است.

مشخصات کلی
20 عددلیوان رنگی ( 4 سری در 5 رنگ مختلف )
24 عدد کارت بازی
یک عدد زنگ فلزی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...